Mercedes-Benz eCitan
112 Pro L1 51 kWh | Snellader | Stoelverwarming | Camera | Nieuwstaat
Direct kopen, basisprijs: € 24.445,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 24.445,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 402,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.889,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eCitan |
|---|---|
| Uitvoering: | 112 Pro L1 51 kWh | Snellader | Stoelverwarming | Camera | Nieuwstaat |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 september 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 12.246 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 402,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.445,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | U3-80-45 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.734 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Exterieur
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoffen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Overige
- 11 kW lader
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- chroom delen interieur
- Connected services
- Dab
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunststof vloer in laadruimte
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone integratie
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking